Лудогорец играе при 3:0 срещу косовския Балкани в мача реванш от първия квалификационен

...

Лудогорец 3:0 Балкани

Лудогорец играе при 3:0 против косовския Балкани в мача реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Бърнард Текпетей откри още в четвъртата минута, а в самия завършек на първата част още веднъж той заличи задатъка на противника от първия мач, предава Спортал.

“Орлите ” загубиха първата среща с 0:2 и в този момент ще имат нелеката задача да наваксат изоставането си, в случай че желаят да продължат към главната си цел - влизане в груповата фаза на конкуренцията.

Наставникът на разградчани Ивайло Петев е избрал да стартира на вратата със Серджио Падт, а пред него в защита Аслак Фон Витри, Игор Пластун, Франко Русо и Марсел Хайстер. В халфовата линия са Доминик Янков, Якуб Пьотровски и Клод Гонсалвеш. В предни позиции ще действат Кирил Десподов, Бърнард Текпетей и Матиас Тисера.

Източник: petel.bg